Voyager Beach Resort
****
Nyali Off Links Road, Mount Kenya Road, Mombasa, 00200, Kenya
Online rezervace. Ceny od KES11767.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od KES11,767
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Voyager Beach Resort je 4 hvězdičkový hotel výhodně situován v Mombasa. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem. Hosté, kteří potřebují cestovat z / na letiště, si mohou zajistit dopravu přes recepci.

Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Fitness centrum, vybavené posilovacími stroji, je přistupné pro všechny hosty. Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Hosté hledající dodatečné pobavení si užijí v herně přímo v areálu. Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

 • Recepce s nepřetržitým provozem
 • Doprava z letiště
 • Pokojová služba
 • Fitness centrum
 • Resturace
 • Herní místnost
 • Business centrum

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Voyager Beach Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Wonderful food, friendly staff, comfortable room, fabulous cocktails. Heaven...
Celkové hodnocení: 9.5
(z 10) Na základě 12 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Mombasa, Kenya (MBA-Moi Intl.) - 7.85 mi
  • Malindi, Kenya (MYD) - 61.58 mi